Nowoczesna strona dla innowacyjnego krakowskiego
start-upu

Prezentacja oferty, case study, specjalnie zintegrowane funkcjonalności oraz materiały audiowizualne – czyli wszystko, co musicie wiedzieć o firmie i aplikacji ParkCash, na elastycznej, w pełni modułowej stronie.

Nowoczesna strona dla innowacyjnego krakowskiego<br/>start-upu
opis zdjecia
01

Realizacja dla ParkCasha zrodziła się z potrzeby posiadania elastycznej i możliwej do samodzielnego rozwijania strony internetowej.

Krakowski prężny start-up, który podbija polskie biurowce oraz wchodzi na rynki międzynarodowe, potrzebował rozwiązania, które będzie rosło razem z nim. Modułowe i elastyczne rozwiązanie Smartwww doskonale wpisuje się we wszystkie potrzeby naszego Klienta.

Naszym zadaniem było unowocześnienie wizerunku marki przy jednoczesnym zachowaniu spójności z jego dotychczasową identyfikacją wizualną, ugruntowaną już na rynku.

W efekcie powstał minimalistyczny, ale jednocześnie pełen energii czytelny przekaz, zgodny z najlepszymi praktykami UX design. A co najważniejsze – w pełni elastyczne i modyfikowalne sekcje są ogromnym ułatwieniem dla naszego Klienta, który dynamicznie zdobywa kolejne rynki i stale rozwija swój produkt.

0

unikalnych widoków podstron

0

sekcji użytych w projekcie

0

wersje językowe

Podoba Ci się nasza realizacja? Już dziś rozpocznij pracę nad swoją Smartwww!